پنج شنبه 4 مرداد 1403


به مناسبت روز شعر و ادب فارسی :

نشست تخصصی در خبرگزاری ایرنا برگزار شد

نشست تخصصی در خبرگزاری ایرنا برگزار شد
تاريخ:سيزدهم شهريور 1402 ساعت 13:52   |   کد : 20346   |   مشاهده: 994

نشست تخصصی روز شعر و ادب فارسی با ابتکار بنیاد استاد شهریار در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ( ایرنا ) برگزار شدنشست تخصصی روز شعر و ادب فارسی در خبرگزاری ایرنا برگزار شد

نشست تخصصی روز شعر و ادب فارسی با ابتکار بنیاد استاد شهریار در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ( ایرنا ) برگزار شد
با هماهنگی به عمل آمده از سوی بنیاد استاد شهریار و دبیرخانه اولین همایش بین المللی پروین اعتصامی نشست تخصصی روز شعر و ادب فارسی نکو داشت مقام استاد شهریار در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
در این نشست تخصصی که روز دو شنبه ۱۳ شهریور ماه برگزار شد ، خانم دکتر زیبا اسماعیلی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید رجایی تهران و از نویسندگان محترم یادداشت های علمی پروین اعتصامی و خانم دکتر سیمین بختیاری مدرس دانشگاه و از نویسندگان محترم یادداشت های علمی پروین اعتصامی حضور داشتند.
دبیرخانه ی اولین همایش بین المللی پروین اعتصامی به پاس قدردانی از حسن همکاری کلیه عزیزانی که با این دبیرخانه همکاری میکنند زمینه های حضور پژوهشگران و استادان را در خبرگزاری ها مهیا می نماید.
ضمن تبریک خدمت سرکار خانم دکتر اسماعیلی و سرکار خانم دکتر سیمین بختیاری لازم به توضیح است متن مصاحبه و گزارش این نشست در هفته بعد در سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به دو صورت فیلم و متن مصاحبه منتشر خواهد شد و دراختیار علاقه مندان شعر و ادب قرارخواهد گرفت.

https://bonyadshahriyar.ir/News/1/20346
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان