جمعه 11 فروردين 1402

سومین تور گردشگری ادبی به مناسبت اولین همایش بین المللی پروین اعتصامی برگزار شد.

تاريخ:سيزدهم اسفند 1401 ساعت 00:41   |   کد : 20311   |   مشاهده: 44
سومین تور گردشگری ادبی با شرکت دانشجویان مقطع دکترا و کارشناسی ارشد دانشگاه های تهران با هدف معرفی خانه موزه پروین اعتصامی برگزار شد.
جواد وند نوروز، رییس بنیاد استاد شهریار گفت: سومین تور گردشگری ادبی با شرکت دانشجویان مقطع دکترا و کارشناسی ارشد دانشگاه های تهران با هدف معرفی خانه موزه پروین اعتصامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی مقبره الشعرا استاد شهریار، رییس این بنیاد اظهار داشت: بنیاد استاد شهریار سومین تور گردشگری ادبی را به مناسبت برگزاری اولین همایش بین المللی پروین اعتصامی با هدف آشنایی پژوهشگران و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای زبان و ادبیات فارسی روز جمعه برگزار کرد. وی گفت: در این ویژه برنامه فرهنگی ضمن بازدید علاقمندان و پروین پژوهان از خانه مهربان، از خانه موزه پروین اعتصامی، توضیحات دقیق و جامعی نیز در خصوص این شاعره بزرگ ایران ارائه شد.

جواد وند نوروز بیان کرد: این بنیاد همواره در صدد آن بوده تا با بهره گیری از فرصت های مرتبط اقدام به معرفی هویت مشاهیر و مفاخر فرهنگی ایران زمین کند بر این اساس با نزدیک شدن به ایام برگزاری اولین همایش بین المللی پروین اعتصامی و با توجه به آن که بازدید از خانه پروین اعتصامی جزیی از تاریخ و هویت ادبی مشاهیر ساکن در شهر تهران است و بسیاری از آثار ماندگار پروین اعتصامی در این خانه به نگارش درآمده، فرصتی است تا نسل های جوان و آینده، هرچه بیشتر با ظرفیت های فرهنگی و ادبی کشور، آشنا شوند.
 

https://bonyadshahriyar.ir/News/1/20311
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان